Web Analytics
BallinaSHOWBIZAfrim Muçiqi humb personin e dashur të familjes

Afrim Muçiqi humb personin e dashur të familjes

Afrim Muçiqi në zi, humb personin e dashur të familjes, këngëtari i njohur Afrim Muçiqi ka humbur familjarin e afërt në ditën e sotme.

Këtë të mërkurë është ndarë nga jeta xhaxhai i këngëtarit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Afrimi përmes një postimi.

“Të nderuar familjare, miq, shokë e dashamirë,

Ju njoftojmë se sot me 7.12.2022, ndërroi jetë vëllau, axha dhe babai ynë Idriz Muçiqi”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit