Web Analytics
BallinaSHOWBIZAfrona bëhet gati me dalë me partnerin e ri, me këtë pamje...

Afrona bëhet gati me dalë me partnerin e ri, me këtë pamje do ta lë ‘pa fjalë’

Afrona Dika ka qenë një personazh shumë i përfolur kohëve të fundit, kjo pas ndarjes nga këngëtari i njohur, Blero.

Mirëpo, edhe pas ndarjes Afrona ka vazhduar të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo këto ditë ka publikuar disa foto me një person, duke ngjallë dyshime se ka nisur një lidhje të re.

Ndërsa sonte Afrona është bërë gati me dalë me partnerin e ri.

E veshur krejt bardh dhe me shumë stil, Afrona po shkëlqen në pamje.

Rregullimi i flokëve dhe grimi që ka përdor do ta lë ‘pa fjalë’ personin që do ta këtë afër. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit