Afrona Dika zbulon një fotografi nga fëmijëria ku bënte si ‘miss’

Afrona Dika u bë e njohur për publikun duke qenë bashkëshortja e këngëtarit Blerim Muharremi – Blero, e që tani dyshohet se çifti i kanë dhënë fund lidhjes.

Megjithatë, Dika ka biznes të sajin në Zvicërr, më sakt estetikën që ka një ndjekje mjaftë të madhe për këtë në rrjetet sociale.

Ajo është e preferuar duke pasur një stil të veçantë dhe dallohet për bukurinë natyrale që ka, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi nga fëmijëria ku shihet e veshur me një fustan vezullues e me rruza, derisa në kokë kishte vendosur një shirit duke iu përshtatur kurorës së missit.