Afrona e ka harruar Bleron, shfaqet në disponim duket festuar

Afrona Dika, padyshim është personi më i komentuar në mediat rozë.

Lidhja dhe tani ndarja me këngëtarin e njohur, Blero, ka bërë që jeta e saj të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ani pse asnjëri nga të dy nuk kanë konfirmuar ndarjen, dyshja më nuk janë parë bashkë, madje as në rrjetet socilale.

E duket se Afrona e ka harruar ndarjen nga burri i saj, Bleron.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në disponim të mirë e duke festuar, e se çfarë po feston, e di ajo me së miri.

Mirëpo Afrona në këtë imazh po duket kaq joshëse. /ORAinfo/

Shiko foton: