Afrona figurë në tramvajin e Zvicrës, Blero ndihet krenar me të

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë protagonistët më të pëlqyer tash e sa kohë.

Dyshja e njohur ka fituar simpati që kur filluan lidhjen e tyre, e tani si të martuar po vazhdojnë të rrëmbejnë akoma simpati më të madhe.

Afrona njihet edhe si modele ku shpesh është imazh i firmave të njohura në Zvicër, madje së fundi reklama me fytyrën e saj shëtitet në njërin prej tramvajeve të atjeshit.

E gjithë kjo punë me përkushtim e Afronës, po e bën edhe Bleron të ndihet krenar për bashkëshorten e tij bukuroshe.

Ky ëshë veprimi i çiftit pasi panë reklamën në tramvajin e qytetit./Kosovarja/.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/1228809970662373/