Afrona dhe vajza e Bleros, Tara duket të kenë raporte të mira me njëra tjetrën.

Madje, Afrona dhe Tara kanë realizuar s’bashku një ‘duet’.

Është Blero ai i cili në Instastory ka publikuar një video disa sekondëshe derisa Tara dhe Afrona këndojnë hitin “Bon Bon” të Era Istrefit.

Megjithëse ka kaluar kohë që kur edhe është lansuar “Bon Bon”, ai edhe më tej vazhdon të jetë hit gjithandej.

E tillë është Era, ajo interpreton vetëm hite të mëdha!