Afrona fytyrën plotë grimi e trupin pa rroba

Bashkëshortja e këngëtarit Blero është mjaftë e përfolur në mediat rozë.

Dasma e tyre madhështore bëri që çifti të jenë për disa javë temë e mediave rozë.

Afrona Dika njihet për pozat atraktive dhe linjat joshëse.

Ajo kryesisht merr komente pozitve për sharmin, ëmbëlësinë dhe paraqitjet e saj me stil.

Megjithëse kohëve të fundit duket se nuk po i reziston ushqimit, pasiqë shihet gjithë kohës duke ngrënë.

Madje disa imazhe spontae që ndau në Instagram dëshpruan ndjekësit, për peshën që ajo ka shtuar.

E sonte bukuroshja la gojëhapur me imazhin e fundit.

Me një grim profesional me nuance shkëlqimi duket tejet bukur.

Vec fytyrës në këtë fotografi duket edhe një pjesë e trupit të saj, e cila me sa shihet nuk ka të veshur asgjë./Kosovarja/