Afrona merr këtë pozë para pasqyrës

Bashkëshortja e këngëtarit Blero, Afrona Dika po vazhdon të marrë vëmendje të madhe, e sidomos pas martesës vitin që lamë pas publiku e përcjell thuajse në çdo hap.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, po jetojnë larg njëri- tjetrit, kjo pasi që Afrona jetën dhe karrierën e saj po e zhvillon në Zvicër.

Dyshja në fjalë janë një shembull i mirë që lidhjet në distancë funksionojnë kur duan të dy palët.

Madje, që të dy shihen se kanë liri dhe ndjekin ëndrrat e tyre.

Afrona së fundmi, shfaqet e veshur me shumë stil teksa pozon shumë këndshëm para pasqyrës./Kosovarja/.