Web Analytics
BallinaUncategorizedAfrona nuk mund ta duroj të ftohëtit, kështu duket e veshur...

Afrona nuk mund ta duroj të ftohëtit, kështu duket e veshur me jaknen e Blerimit

Modelja e njohur Afrona Dika si duket nuk i ka në qejf temperaturat e ulëta, shkruan “InfoKosova”.

Kemi pas rastin ta shohim shumë shpesh me veshje të ndryshme, por me jaknen e Blerimit burrit të saj akoma nuk e kemi parë.

E si duket sonte ajo e ka pasur më ftohët se herët tjera, dhe kishte veshur një jakne ku dukej sikurse t’ia kishte marrur këngëtarit Blero, pra burrit të saj.

Edhe pse e veshur me këtë jakne Afrona prapë po duket një goxha bukuroshe./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit