Afrona shkëlqen në fustan të shkurtër

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan shumë të shkurtër.

Megjithatë, Afrona edhe me këtë pamje po duket shumë bukur.