Web Analytics

Afrona sonte ka dalë për kafe, është bërë më e bukur se asnjëherë më parë

Botuar nga: InfoKosova

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte shihet se ka dalë për kafe dhe po duket më e bukur se kurrë më parë./ORAinfo/

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT