Web Analytics
BallinaSHOWBIZAgnesa Hadërgjonaj shtatzënë për herë të dytë, flet Albërije Hadërgjonaj

Agnesa Hadërgjonaj shtatzënë për herë të dytë, flet Albërije Hadërgjonaj

Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme tek “Zemër Luana”.

Ajo është pyetur për disa thashetheme që thonin se Agnesa, vajza e saj e madhe është shtatzënë.

“Thuhet se vajza jote Agnesa është në një pritje të ëmbël dhe shumë shpejt pritet të të bëjë gjyshe sërish, na zbulo si është e vërteta!”– është pyetur Albërija.

Ajo nuk ka ngurruar të pranojë lajmin dhe të tregojë se është shumë e lumtur.

Rikujtojmë se Agnesa i dha fund vite më parë martesës me ish-bashkëshortin e saj.

Me të ka edhe një vajzë.

Ndersa tani është e lumtur me partnerin e saj të ri, dhe janë drejt ditës së ëmbël që do bëhen prindër.

Ndryshe, edhe Alberija eshte njera nga kengetaret me te perfolura edhe per jeten private./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit