Agnesa i thekson vijat e trupit duke bërë fitnes

Dikur miss Kosova e sot një femër e suksesshme në biznes, shkruan “InfoKosova”.

Agnesa Vuthaj e bukur dhe e talentuar është shfaqur që nga fillimi kur doli në publik.

Është nga ato femra tonat e cila ka një bukuri natyrale, por të cilën si duket Agnesa e mban me shumë ushtrime e fitnes.

Sonte Agnesa ka vendos që të na tregoj se si duket trupi i saj kur ajo ushtron në palestër.

E këto pamje të Agnesës duken mjaftë joshëse./InfoKosova/

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/207456753800919/?epa=SEARCH_BOX