Web Analytics
BallinaUncategorizedAgnesa me poza të veçanta në shkallë

Agnesa me poza të veçanta në shkallë

Edhe pse ka vite që ka dorëzuar kurorën ende po vazhdon të jetë ndër femrat më të pëlqyera.

Agnesa Vuthaj që 17 vite po arrin të merr vëmendjen e medieve rozë me bukurinë e saj natyrale dhe linjat trupore bom bastike.

Ka goxha kohë që merret me modelizëm ku ajo vazhdon të ndajë imazhe të ndryshme nga fotosesionet që i bën, në të cilat paraqitet me shumë stil.

Bukuroshja nga Istogu është shumë aktive në rrjete sociale, ku çdo postim i saj arrin shndërrohet në lajm.

Së fundmi ndau një video në Francë, e veshur me një fustan glamuroz e ulur në shkallë e dëshmoj edhe njëherë që gëzon një fizik të rrallë e te kompletuar./Kosovarja/

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/2764587680256477/?v=2764587680256477

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit