Web Analytics
BallinaSHOWBIZAgnesa ndan momentin më të mirë në veturë

Agnesa ndan momentin më të mirë në veturë

Agnesa Vuthaj gjithmonë pozon në mënyrë perfekte duke shkëlqyer me paraqitjet që bën, modelja qe ne rrjete sociale percillet nga mijera persona është mjaft aktive me postime të ndryshme.

Ajo me përkushtimin që ka tek vetja, është në gjendje që në çdo kohë të shkëlqejë.

Këtë herë, me një fotografi në veturë Agnesa duket zonjë e rëndë dhe bën dritë me fustanin e bukur.

Është vet poza e saj që e bën të duket më bukur se herave tjera.

Shiko foton:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit