Web Analytics
BallinaSHOWBIZAgnesa po përgatitet për martesë?

Agnesa po përgatitet për martesë?

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë që është larguar nga sfilatat, ajo prapë së prapë është në qendër të vëmendjes.

Bukuria e saj nuk ka iku me kalimin e viteve, madje ajo është zbukuruar edhe më shumë

Agnesa Vuthaj jetën private e mban shumë të fshehtë duke mos publikuar shumë informacione.

Në një fotografi të publikuar së fundmi, në prapavijë shihen disa vello, duke ngritur dyshime se mos rastësisht ajo po përgatitet për martese.

Me linjat perfekte që ka, ajo duket gjithmonë zonjë dhe shkëlqen me stilin e saj.

Për më shumë, shikojeni imazhin e plotë./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit