Agnesa Vuthaj me fustanin glamuroz, nuk heziton të ekspozojë gjoksin!

Ish Miss Kosova, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë qëndër e mediave rozë.

Me fotografitë që publikon, shpesh fotosesione arrin të shfaqet jo.shëse dhe më shumë stil.

Qysh se nga thashethemet për lidhje dashurie me një miliarder indian, Agnesa nuk është se e ka parë një problem që të mos vazhdojë punën e saj.

Sapo ka postuar imazhe veshur me fustan të zi, makijazh dhe flokët e rregulluara, ajo po duket shumë bukur.

Detaji që ka marrë vëmendje është se ish missi ka ek.spo.zuar gjoksin që nuk e bën edhe shpesh për mos më thënë asnjëherë.

Imazhet, Agnesa i ka postuar në Instagram personal ku nuk i munguan komentet dhe pëlqimet e shumta.