Web Analytics
BallinaSHOWBIZAgnesa Vuthaj vë në pah gjoksin derisa është duke ngrënë

Agnesa Vuthaj vë në pah gjoksin derisa është duke ngrënë

Agnesa Vuthaj është një ndër femrat më pa komplekse.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, duke qenë gjithmonë aktive me poza të shumta.

Në një fotografi të fundit që ka publikuar, shihet duke ngrënë ushqim tejet me shije.

Si gjithmonë, nuk mungon eleganca dhe stili në paraqitjen fizike./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit