Web Analytics
BallinaUncategorizedAgroni e frikëson keq Fëllënzen në pikë të mëngjesit

Agroni e frikëson keq Fëllënzen në pikë të mëngjesit

Agron Krasniqi dhe Fëllënza Çitaku janë dy nga prezantuesit e njohur të programit të mëngjesit në “RTK”.

Ata, prej vitesh punojnë në televizion dhe përpiqen ta bëjnë më të mirën në prezantim, edhe pse zgjohen aq herët.

Dyshja, është e qartë se kanë raporte të mira edhe përtej programit që ata drejtojnë në televizionin publik.

Agroni, sot ka vendosur tia ndreq, apo ndoshta edhe t’ia prishë me mëngjes koleges së tij, Fëllënzes./Kosovarja/

Shikoni foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit