Ahmeti: Po fillojmë javën me shpresën për lajme të mira dhe duke filluar me ja pa fundin kësaj pandemie

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është shprehur optimist sa i përket fundit të pandemisë COVID-19.

Duke iu uruar mirëmëngjes qytetarëve, Ahmeti tha se po fillojmë një javë me shpresën për lajme të mira sa i përket këtij virusi.

Prishtina po vazhdon të jetë në karantinë, teksa numri i përgjithshëm i të infektuarve në Kosovë me COVID-19 është 763, 166 të shëruar e 21 vi.ktima.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjes o njerëz të mirë.

Po fillojmë një javë po shpresoj me shumë lajme të mira dhe duke filluar me ja pa fundin kësaj pandemie.

Good morning Prishtina!

#rriNshpi