Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Ai mendon që Kiara është gruaja e tij”/ Kristi thumbon Luizin

“Ai mendon që Kiara është gruaja e tij”/ Kristi thumbon Luizin

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit, nuk po ‘lë rehat’ Kristin ai tha se ata nuk merren vesh, pasi Luizi mendon që Kiarën e ka grua, ndërsa Kiara me mendje ka ngelur ende tek ‘date’ i parë, sipas tij.

Dea nga ana tjetër i tha Kristit se Kiara po e lejon vetë një gjë të tillë dhe fakti që e bën këtë, tregon se ka një arsye të fortë pra per veprimet qe ben ne lidhjen me Luizin qe po komentohet shume

Ndërsa Amos, i tha Kristit se kjo situatë e ka bërë atë shumë nervoz. Ai shtoi se, fjala që i tha Kiarës, ishte shumë e rëndë edhe pse ai u përpoq ta rikuperojë më pas ku edhe i pati thene te kerkoj falje.

Ndryshe, sot Luizi dhe Kiara jane treguar mjaft te afert kur po kujdeseshin per kukullen bebe ku i kemi pare shume afer njeri tjetrit te perqafuar ndersa Kiara tha kur ta ndjej do ta puth Luizin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit