Web Analytics

Aida del nga vetja, publikon foto me kërthiz dhe gjoks në fushë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x