Aida Doçi: “Fëmijët e Naserit janë bekim për mua”

Këngëtarja kosovare Aida Doçi muaj më parë i dha fund beqarisë.

Ajo u martua me Naser Qelin, me të cilin shprehet se po jeton e lumtur.

E ftuar në emisionin ‘NIN’, ajo tregoi shumë të pathëna nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Nuk kishte si të mungonte pyetja se si po ndihet tani si e martuar.

Ajo u shpreh se po e përjeton kulmin e lumturisë.

“Unë jam duke e jetuar kulmin e lumturisë.

Jetoj me Naserin dhe dy fëmijët e tij.

Ata muj me than që janë dashni për mu dhe bekim për mu.

Jemi familje e mrekullueshme”, u shpreh këngëtarja./kosovarja