Web Analytics

Aida Doçi merr vendimin e papritur, po e lëshon Kosovën dhe kjo është arsyeja

Nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E mbrëmjet e saj duket se tashmë i ka edhe jashtë Kosovës, sepse me postimin e fundit ka treguar se po udhëton për diku./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT