Web Analytics
BallinaSHOWBIZAida Doçi: “Nana nuk po lodhke kurrë…”

Aida Doçi: “Nana nuk po lodhke kurrë…”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, është bërë nënë për herë të parë, Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli, kanë mirëpritur në jetë një vajzë ndersa moren urime te shumta edhe nga fansat.

Lajmin e ka beri te ditur dite me pare vet këngëtarja e hitit “Rren”, përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. Doçi ka bërë të ditur se ajo dhe Naser kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën e tyre me emrin Aina.

Ditë më parë, Aida Doçi, morri epitetin e nënës për herë të parë. Ajo u bekua me një vajzë te quajtur Aina. Aida mbrëmë pas mesnatës publikoi një fotografi më të bijën.

Ajo shkruan: “ Edhe pse netë të tëra pa gjumë Nëna nuk po lodhke kurrë për fëmiun e vetë, Faleminderit Nanë e Babë për gjithçka që keni bo për mu” Duket se Aida, po e shijon ngrohtësinë e vajzës në pafundësi. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit