Aida Doci shkëlqen në fustanin rozë me pupla

Aida Doci është njëra ndër këngëtaret e pëlqyera të publikut.

Këngët e saja dëgjohen shumë dhe pëlqehen kudo, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq Aida komentohet edhe për stilin e saj që ka, gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit, ajo merr vëmendje të madhe.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar ajo ku duket tejet elegante në fustanin ngjyrë rozë me pupla. /Kosovarja/