Web Analytics

Aida për herë të parë pas 5 muajsh publikon foto të vajzës, kaq e ëmbël qenka vogëlushja

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

E sot është një ditë e veçantë për Aidën dhe bashkëshortin e saj, sepse vajza e tyre i ka mbushur 5 muaj.

Për herë parë ajo sot ka publikuar një fotografi të vajzës, ani pse fytyrën ende nuk ia ka zbuluar./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT