Aida poston foto nga vetura luksoze, kaq shumë është shëndoshur

Këngëtarja Aida Doci postoi një fotografi nga vetura.

Ajo kishte veshur pantollona dhe një bluzë të zezë, shkruan InfoKosova.

E vëmendje merrë edhe pesha e saj pasi po duket më e shëndoshë.

Ndryshe, ajo prej se është martuar ka postuar edhe fotografi te ndryshme në veshje nusërie./InfoKosova/