Web Analytics

“Ajo se sheh më Bardhin më sy”, Ilnisa flet për Sarën pasi hyri ish i dashuri i saj në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa sot gjatë ditës ka komentuar Bardhin dhe Sarën, pas hyrjes se ish të dashurit të kësaj të fundit .

I gjithë ky diskutim ka ardhur për shkak se Sara gjatë Prime-it e ka bërë atë të ndihet e turpëruar nga fjalët e saj.

“Ajo se sheh më Bardhin më sy”, iu drejtua Meritonit, Ilnisa.

Meritoni e pa këtë temë si diçka shumë private e çiftit që dhanë mbrëmë puthjën e parë dhe vendosi të mos e diskutoj.

Gjatë prajmit, përveç Endrik Beba, në shtëpi ka hyrë edhe Françeska Murati./lajmi

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT