-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Aksident i rëndë, vetura e godet kamionin dhe e gjuan në humnerë

Aksident i rëndë, vetura e godet kamionin dhe e gjuan në humnerë

Aksidentet janë shtuar dukëshem jo vetëm te ne.

E gjithë bota po ka aksidente të shumëta.

Një aksident i rëndë automobilistik nga i cili ka gjetur vdekjen një shofer kamioni 53-vjeçar hungarez ka ndodhur në një autostradë të Sllovenisë.

Sipas mediave të huaja, aksidenti u shkaktua nga një shofer i automjetit të pasagjerëve kur ai humbi kontrollin dhe u përplas me një “rimorkio” gjatë parakalimit të një kamioni.

Kamioni, së bashku me shoferin, ra mbi rrethojë në një humnerë rreth 20 metra thellësi, raporton Nezavisne Novine.

Sipas informacionit të parë të siguruar nga portali Klip.si, shoferi slloven (41) i makinës së pasagjerëve Opel Corsa u përplas me kamionin për shkak të një shpejtësie së pa kontrolluar, por që nuk ka pësuar ndonjë lëndim.

Pamjet e tmerrshme të rrëzimit u publikuan nga kompania sllovene e autostradave Dars si një paralajmërim për drejtuesit që pakujdesia gjatë vozitjes mund të ketë pasoja fatale.

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics