Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
28.7 C
Pristina

Aksident me të lënduar te Stacioni i Autobusëve në Prishtinë

Rreth orës 20:15 te stacioni i autobusëve në Prishtinë ka ndodhur një aksident mes dy veturave.

Siç mund t’i shihni dhe pamjet e siguruara nga ne, një taksi dhe një veturë janë ndeshur tek hyrja e stacionit të autobusëve.

Menjëherë në vendngjarje kanë dalë njësia emergjente dhe policia e Kosovës, dy shoferët kanë lëndime të lehta ku dhe u shoqëruan për në QKUK me ndihmën e shpejtë./InfoKosova/

Shiko videot:

Nga rubrika