Web Analytics
BallinaAksident në Mitrovicë: 4 të lënduar

Aksident në Mitrovicë: 4 të lënduar

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur rreth orës 17:00, në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Kqiq.

Me ç’rast drejtuesi i një veture civile nga pakujdesia ka humbe kontrollin ndaj veturës ku rrotullohet duke përfunduar jashtë rrugës.

Si pasojë e lëndimeve tretman mjekësor ka kërkuar drejtuesi dhe tre pasagjerët.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit