4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Aksident: Vetura përplas çiklistin

Aksident: Vetura përplas çiklistin

Sot rreth orës 7:10 të mëngjesit një veturë ka përplasur një biçiklistë, shkruan “InfoKosova”.

Në vendin e quajtur “Te Teknika” “rrugës për Gërmi”, sot ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një biçiklisti dhe një veture.

Pamjet që i siguroi “InfoKosova” na e paraqesin çiklistin e shtrirë për toke ku dhe ishin ofruar qytetarët që t’i jepnin ndihmë.

Ndihma e shpejtë dhe policia janë njoftuar për rastin, ndërsa i aksidentuari me çikletë mashkull ishte deshur me veturën që e voziste një grua.

Gjendja e biçiklistit nuk është në rrezik për jetë.

Se kush ishte fajtorë akoma nuk dihet./InfoKosova/

Shiko Fotot:

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics