Web Analytics
BallinaSHOWBIZAktorët e serialit “Hetuesia” i ndalojnë xhirimet për faljen e namazit

Aktorët e serialit “Hetuesia” i ndalojnë xhirimet për faljen e namazit

Seriali Hetuesia, ka marr vëmendjen e audiencës në vendin tonë, duke u bere njeri nga serialet me te ndjekura ne platformat online.

Në mesin e artistëve që marrin pjesë është edhe këngëtarja dhe aktorja Ryva Kajtazi, e cila me rolin e saj mori shume zemra te fansave te ketij seriali.

Ajo sot ndau një foto në Instagram, ku shihen aktorët Granit Uka, Alban Rexhaj dhe Shkumbin Veseli deri sa po kryejnë faljen e namazit, gjate kohes se xhirimeve.

Një veprim i tillë duartrokitet edhe nga Ryva, dhe kjo foto e cila u shpernda mjafte shume edhe nga ndjeksit e serialit, shkruan /Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit