Aktori i njohur konfirmon se është prekur nga koronavirusi

Aktori e konfirmoi lajmin vet.

Idris Elba është i famshmi i fundit i cili ka konfirmuar se është prekur nga koronavirusi, aktori lajmin e bëri të ditur të hënën.

Ai tha “Këtë mëngjes kam rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit, jam mirë nuk mu kanë shfaqur ende simptomat, por jam izoluar për mos eks.po.zimin e tyre”.

Ylli amerikan bashkohet me një listë të aktorëve që kanë testuar pozitivisht kohët e fundit, duke përfshirë Tom Hanks, Rita Wilson dhe ish vajzën e Bondit, Olga Kurylenko.