Aktori i njohur si ‘Pojrazi’ flet për lidhjen e dashurisë me ‘Eylylin’

Aktorja turke Biran Damla Yilmaz tashmë është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Ejlylit” në serialin “Lule të vetmuara”.

Së fundmi mediat turke zbuluan se aktorja 23-vjeçare është në një lidhje me aktorin Ilker Kaleli.

Sipas burimeve dyshja janë të lidhur prej 1 muaji dhe janë shumë të dashuruar.

Për lidhjen e tyre ka folur për herë të parë vetë Ilker Kaleli.

Ai u ndalua nga gazetarët teksa po merrte motorrin e tij.

I pyetur për thashethemet e lidhjes me Biran Damla, aktori u përgjigj:

“Ne kemi një shoqëri shumë të mirë që ka zgjatur prej 1 muaji”.

Më pas gazetarët i thanë:

“Le të themi ju shkoftë mbarë?”

Aktori qeshi dhe u përgjigj:

“Kjo është gjë private, nuk dua të flas shumë”, duke konfirmuar kështu se ata vërtet janë në një lidhje, por preferojnë që për momentin mos ta bëjnë publike.