Aktori i njohur u bë baba në moshën 65 vjeçare

Aktori i njohur i “S ex and the City”, Chris North është bërë së fundmi baba në moshën 65 vjeçare.

E shoqja, Tara Wilson, ka sjellë në jetë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Keats.

Mbrëmjen e djeshme aktori ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një foto të foshnjes së porsalindur të mbuluar me batanije nga spitali.

Çifti janë prindër dhe të një djali tjetër, të quajtur Orion Christopher i cili është 12 vjeç.