Aktori kosovar i mllefosur: Boll kini lujt edhe i kini përbuzur punëtorët, tash shefat po punojnë…!

Aktori i njohur, Kreshnik Ibrahimi i njohur si ‘Tigri’, ka kritikuar ‘bosat dhe shefat’ e disa kompanive që kishin përbuzur punëtorët.

“A ju kujtohen ata bosat në Kosovë e Shqipëri që e mbajshin ka një çantë të vjerrne në qaf.

Me ato kerret e mira me xhama te zeza që i kanë pas ka 2-3 dashnore edhe që i fitojshin ka 20 mij euro ne dit? A ju kujtohen?

Nuk ishin ma, ja kishin nis vet tuj punu… se tybe asnjë njeri e puntor s’koka jetë ma ne ket vend, boll kini lujtur edhe i kini përbuzur puntorët”, ka deklaruar ai. /Indeksonline/