Aktorja Anisa Ismaili shtrrijet për tokë

Dikur ishte një nga emrat më të njohur të teatrit, filmit, por edhe projekteve të ndryshme në Kosovë .

Sot, e shohim më pak e më rrallë aktoren e afirmuar e shumë të talentuar, Anisa Ismaili, e cila vitet e fundit është e angazhuar në “RTK”.

Arnisa, në këtë periudhë pandemie, gjatë gjithë kohës ka bërë thirrje për të qëndruar në shtëpi dhe për të qenë sa më të kujdesshëm.

Aktorja e njohur, këto ditë ka pozuar për regjisoren kosovare Arlinda Morina, ku në një nga fotot shihet e shtrirë për toke, shkruan “Kosovarja”.