Web Analytics
BallinaUncategorizedAktorja e njohur amerikane feston 98 vjetorin e lindjes, ja si po...

Aktorja e njohur amerikane feston 98 vjetorin e lindjes, ja si po duket

Aktorja e njohur amerikane sot ka festuar 98 vjetorin e lindjes, shkruan “InfoKosova”.

Betty White njihet si njëra ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të dashura.

Ajo sot ka festuar ditëlindjen e saj nën shoqërinë e të afërmëve të saj.

Me këtë rast ka marrur shumë urime për ditëlindje aktorja Betty White tashmë 98 vjeçare.

Për të gjithë ju që dëshironi ta dini se si duket në këtë moshë dhe në ditën e lindjes së saj, Betty White, ne ua kemi sjell disa pamje të saj që ta shihni.

Këtu i keni edhe disa pamje nga paraqitjet e saj kur ishte më e re./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,252FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit