Aktorja e serialit “HOT” puth modelen e njohur live në emision. Çmendet Drilon Hoxha!!

Në emisionin “Kojshia Show” si e ftuar këtë javë ishte edhe aktorja Ana Lika që ka rolin kryesor në serialin “Hot” të Ermal Mamaqit dhe njihet për skena të nxehta në interpretim.

Në një moment në emision ajo ka puthur live modelen e njohur.

Ndiqeni këtë moment nga minuta 34.50./InfoKosova/