Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlaudin Hamiti merr urim special nga gruaja

Alaudin Hamiti merr urim special nga gruaja

Moderatori kosovarë Alaudin Hamiti eshte nje nga moderatoret me te njohur shqiptar, sidomos se fundi kur u zbulua se do moderoj spektaklin e Big Brother Vip Kosova.

Ne rrjet shpesh e shohim te sjell edhe fotografi familjare, sidomos me gruan e tij Yllken.

E në ditëlindjen e tij mori një urim mjaft special nga bashkëshortja e tij Yllka.

Moderatori ka një familje të shëndosh me gruan dhe tre fëmijët.

Yllka përveç një fotografie me mbi shkrim, i dedikoi edhe një poezi moderatorit.

Ajo shkruan:Edhe ishe edhe je, edhe sot edhe dje edhe neser, pa dyshim, ti do të mbetesh shpirt i shpirtit tim.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit