Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaAlaudini dhe Jonida bashkë me ‘Spiderman’ iu shkojnë për vizitë në shtëpi...

Alaudini dhe Jonida bashkë me ‘Spiderman’ iu shkojnë për vizitë në shtëpi ‘nysave’ (VIDEO)

Atmosfera ka filluar të bëhet më interesante akoma pa filluar spektakli Prime i Big Brother VIP Kosova.

Kjo pasi që në kuadër të “Javës së mos reagimeve”, nikoqirët zyrtarë të këtij formati televiziv, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi janë futur në shtëpinë e “Vëllait të Madh” bashkë me ‘Spiderman’.

Sigurisht, banorët kanë mbetur të befasuar teksa i panë ata duke hyrë në ambientet e shtëpisë, por nuk kanë guxuar të reagojnë.

Alaudini dhe Jonida do të bëhen gati për spektaklin Prime, pikërisht në shtëpinë e “Vëllait të Madh”. Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit