Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlaudini sonte e zbulon se kur fillon “Big Brother VIP Kosova”: Se...

Alaudini sonte e zbulon se kur fillon “Big Brother VIP Kosova”: Se na u zgjatën veshët

Sonte me fillim të orës 18:00 do të zbulohet data e fillimit të spektaklit të parë në Kosovë, Big Brother Vip.

Lajmin e ka bërë të ditur prezantuesi Alaudin Hamiti përmes llogarisë së tij në Instagram.

Ai ka njoftuar se data bëhet me dije sot, dhe ne mezi po presim.

”Eh mo se na u zgjaten veshet” shkruan ai krahas njoftimit.

Ndryshe, Big Brother Vip Kosova do të transmetohet në Klan Kosova dhe Art Motion, për herë të parë, me shumë banorë nga profesione të ndryshme.

Krah Alaudin Hamitit, do të jetë edhe Jonida Vokshi, një tjetër moderatore e suksesshme shqiptare.

Disa fytyra te njohura jane perfolur se do jene pjese e spaktaklit.

Por zyrtarisht nga Big Brother Vi Kosova nuk eshte zbuluar ende asnje.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit