Web Analytics

Alba i befasoi të gjithë me deklaratën e saj për Lumbardhin

Botuar nga: InfoKosova

Debat mes Albës dhe Lumbardhit është duke u shfaqur sonte në prime në BBVK.

Lumbardhi u shfaq i zhgënjyer nga ajo, pasi siç ka thënë e ka cilësuar si një vajzë të respektueshme.

“Fjalet e Albes kunder meje, nuk e kuptoj kete helem ndaj meje”.

Ndërsa Alba tha se Lumbardhit është duke i dal ftyra: Po i del cdo ditë e ma shumë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT