Web Analytics
BallinaUncategorizedAlban Skënderaj del me njoftimin e rëndësishëm për Miriamin

Alban Skënderaj del me njoftimin e rëndësishëm për Miriamin

Këngëtares së njohur, Miriam Cani, i është hakuar llogaria zyrtare në Facebook.

Lajmin e ka bërë të ditur, Alban Skënderaj, i cili kërkoi ndjesë për përmbajtjen që po postojnë hacker-at në faqen e saj.

Albani shkruan se po punojnë për ta rimarrë sa më shpejt të jetë e mundur.

“Të dashur miq, dua t’ju bëjmë me dije që faqja zyrtare e Facebook-ut të Miriamit prej disa ditësh tashmë është marrë nga disa “hackers” në mënyrë të paligjshme ju kërkojmë ndjesë për postimet e shpeshta dhe pa asnjë lidhje me Miriamin Jemi duke punuar që shumë shpejt faqja t’i rikthehet Miriamit Faleminderit për durimin dhe mirëkuptimin.”, ka shkruar Alban Skënderaj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit