Web Analytics
BallinaUncategorizedAlban Skënderaj feston ditëlindjen, urimi i Miriamit qenka kaq romantik

Alban Skënderaj feston ditëlindjen, urimi i Miriamit qenka kaq romantik

Ditën e sotme, këngëtari shumë i dashur nga publiku, Alban Skënderaj feston ditëlindje, ai mbush 39 vite dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga gjysma e tij më e mirë, Miriam Cani.

Kjo e fundit ka ndarë në Instagram një foto të Albanit dhe e ka konsideruar burrin e ëndrrave.

“Gëzuar ditëlindjen burri i ëndrrave të mia dhe dashurisë së jetës sime Ti je bota për mua”, ka shkruar Miriam Cani krahas fotos, ku nuk urimet kanë qenë të shumta.

Çifti kanë së bashku më shumë se një dekad dhe janë prindër të dy fëmijëve, Amelisë dhe Duamit, ata kanë edhe disa duete të realizuara me njëri-tjetrin, të cilat janë pritur shumë mirë nga fansat.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit