Web Analytics
BallinaSHOWBIZAlban Skenderaj ndan imazhin e ëmbël teksa shijon pushimet me Miriamin

Alban Skenderaj ndan imazhin e ëmbël teksa shijon pushimet me Miriamin

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skenderaj, është duke shijuar pushimet e hershme në Spanjë, në krahët e bashkëshortes së tij, Miriamit.

Me një fotografi shumë simpatike, të cilën Albani e postoi në Instagram, tregoi jo vetëm se sa i lumtur është çifti, por edhe që do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Projekti titullohet “Dalëngadalë”, por që Alabni ka njoftuar se do të publikohet shpejt.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duam./indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit