Albana Osmani paralajmëron rikthimin në ekranet televizive

Albana Osmanin së shpejti do e shohim me një program të ri televiziv.

Pas një pauze të gjatë në ekranet shqiptare, moderatorja Albana Osmani ka deklaruar se shumë shpejt do ta shikojmë në ekran sërish.

Moderatorja këtë njoftim e bëri në emisionin ‘Vizioni i pasditës’, duke lënë enigmë se kur dhe në çfarë programi do ta shohim atë përsëri.

“Po Evi kam një projekt televiziv, mund të jemi shumë pranë”, ishta përgjigja e dhënë nga Albana Osmani.

Albana Osmani prej disa kohësh qëndron larg televizionit.

Pas largimit nga Top Channel Albana Osmani iu përkushtua projektit të saj “Ti je një lule dielli”.