Bleona Qerreti është gjithmonë në “zoom” të mediave rozë, si për skandale posahtu edhe për paraqitjen e sajë në mënyrë provokative, shkruan InfoKosova.

Bleon gjithmonë provokon me foto në rrjetin social Instagram, për ti mbajtur afër ndjekësit e sajë.

Mirëpo edhe Alban Ramoja bënë gjëra të tilla herë pas here.

Pushimet janë duke i kaluar bashk në Ibiza, por kanë me vehte edhe Aurela Hoxhën.

Por Bleona dhe Albani as në këtë vend nuk i kanë lënë, pas çmenduritë e tyre.

Të dy ata kanë postuar në rrjetet sociale, foto ku tregojnë se janë futur në det lakuriq, në fakt Albani i ka hequr rrobat e banjos mes detit.

Ai madje edhe i tregon mbathjet e tij.

Ka qenë Bleona ajo që e ka filmuara Albanin fillimisht dhe pastaj është futur edhe vetë në det për t’u larë dhe pasi janë publikuar pamjet ka shkruar:

“Është efekti Ibizës.’’

Shiko Fotot: